nastavit
jako homepage
přidat
do oblíbených
nápověda přidat ZDARMA
odkaz do katalogu
dnes je pátek 23. února 2018, svátek má Svatopluk, zítra Matěj
banan webhosting
CHCETE ZVÝŠIT NÁVŠTĚVNOST VAŠICH STRÁNEK?
    PRAKTICKÉ INFORMACE NAJEDNOU: Jízdní řády Telefoní seznam Humor.cz Kina, divadla, kluby i-Kultura.cz Xchat.cz Tvorba www stránek Videlijsmese.cz
    ONLINE RADIO: Evropa 2 Rock Zone Hip Hop Vibes Radio FAJN Rádio ČRO 1 Radiožurnál Rádio HELAX Impuls KISS Hády Rádio 1 ČRo 4 - Radio Wave

Sport » Fitness, kulturistika, vzpírání
reklama

Eliptické trenažéry Olpran    U stadionu,Velká Biteš
Eliptické trenažéry od známého českého výrobce fitness zařízení a jízdních kol firmy Olpran se vyznačují především příznivou cenou. Slogan "Hubněte s Olpranem!" jste již jistě slyšeli.
http://www.rotopedy-fitness.cz/elipticke-trenazery


Fitness Power - ing. Miroslav Lebl    Pujmanové 1220, 14000 - Praha 4
Moderní fitness posilovna a turbosolárium Ergoline se nachází v Praze 4 na Pankráci. Nabízíme rovněž masáže: klasické, sportovní, zdravotní, lymfodrenážní, lávové kameny, thajské i čínské. Zanedlouho bude v provozu i solná jeskyně.
http://www.fitnesspower.cz/


FITSTORM MAGAZÍN    5. května 667, 342 01 Sušice
Spousta jednoduchých fitness receptů a novinek ze světa kulturistiky, powerliftingu a zdravého životního stylu. Nabídka stravovacích a tréninkových plánů přesně dle Vašich parametrů a nároků.
http://www.fitstorm-magazin.cz


Levné rotopedy    Velká Bíteš
Vybrali jsme pro Vás levné rotopedy, které můžete v našem internetovém obchodě získat navíc za akční ceny! Levné rotopedy dopravíme až k Vám domů samozřejmě zcela zdarma!
http://www.rotkol.cz/levne-rotopedy/


Lucie Sládková    Sečská 17, 100 00 Praha 10
Osobní trenér fitness vytvoří tréninkový i stravovací plán dle vašich potřeb (hubnutí, tvarování postavy, odstranění bolesti zad, zesílení) Cvičte pod vedením profesionála. Citlivý individuál. přístup a prokazatelné výsledky. Ukázková lekce zdarma.
http://www.incondition.cz


Orbitrek - nezávislé hodnocení    Koněvova 110, 41200 Bohosudov
Který přístroj přináší větší efekt - stepper nebo orbitrek? Který z nich méně namáhá Vaše klouby? Přečtěte si hodnocení fitness trenéra a objevíte přednosti a vady, které výrobci neuvádějí. Budete mít jasno, který z nich se pro Vás více hodí.
http://www.pravidlahubnuti.cz/orbitrek-rotoped-ste


Osobní trenér fitness - Martin Komárek    K nové škole 1298 Praha 5 - Zbraslav 15000
Profesionální osobní trenér fitness nabízí vedení při budování Vaší postavy, snižování nadváhy. Doporučí jídelníček, dozorem nad cviky zajistí, že budete lépe vypadat a ještě lépe se cítit. Cvičením posílíte svalstvo, odstraníte bolest zad a krku.
http://www.trener-posilovna-fitness.cz


Renata Kvačková - osobní trenérka pro ženy    Francouzská 554/15, 12000 Praha
osobní trenérka pro ženy, posilování, tvarování postavy, kondiční trénink, redukce váhy, cvičení v těhotenství, aerobik, tréninkové plány, individuální trénink, speciální program pro ženy, které nechtějí cvičit samy, ale společně se svou přítelkyní
http://www.renatakvackova.cz


Sportcentrum Delfín    B. Němcové 54
Moderní a vybavené fitness centrum s kvalifikovanými trnéry a bohatým zázemím, využítí v sálových hodinýách - bosu, kinesis a pod. V zázeí kavárna.
http://www.delfin.cz


Last Minute
celkem 9 odkazů v této kategorii

stránka  1  
NAJEDNOU.CZ 2007-10 © Všechna práva vyhrazena. Vytvořilo grafické studio SYNAPSE5.COM
o portálu reklama pravidla pro zápis do katalogu typy firemních zápisů chcete zvýšit svou návštěvnost? jak přidat firmu CZIN.eu