nastavit
jako homepage
přidat
do oblíbených
nápověda přidat ZDARMA
odkaz do katalogu
dnes je čtvrtek 22. února 2018, svátek má Petr, zítra Svatopluk
banan webhosting
CHCETE ZVÝŠIT NÁVŠTĚVNOST VAŠICH STRÁNEK?
    PRAKTICKÉ INFORMACE NAJEDNOU: Jízdní řády Telefoní seznam Humor.cz Kina, divadla, kluby i-Kultura.cz Xchat.cz Tvorba www stránek Videlijsmese.cz
    ONLINE RADIO: Evropa 2 Rock Zone Hip Hop Vibes Radio FAJN Rádio ČRO 1 Radiožurnál Rádio HELAX Impuls KISS Hády Rádio 1 ČRo 4 - Radio Wave

Zábava » Osobní stránky zvířat
reklama

Anhinga indomalajská    Novákova 15, 520 02 Ostrava
Anhinga indomalajská či také Anhinga melanogaster je vodní pták vyskytující se na území Asie. Není výrazně zbarven, přesto má svůj specifický půvab. Krásná dlouhá ocasní pera či ostře vyhlížející zobák a protáhlý krk, to vše jsou typické rysy tohoto ptačího druhu. Více informací včetně fotografií na
http://anhingaindomalajska.weebly.com/


Arassari zlatolící    Novákova 15, 520 02 Ostrava
Tito ptáci hnízdí v dutinách stromů, odkud vyhánějí původní majitele. Další zajímavosti ze života ptáků Arassari zlatolící zde na stránkách.
http://arassarizlatolici.weebly.com/


Bobiskovy.estranky.cz - KRÁLÍČKŮV WEB    Novákova 15, 520 02 Ostrava
Jsem zakrslý králíček a jmenuju se Bobíšek. Jsem sice malej, ale zato šikovnej!:) Dokonce jsem natolik šikovnej, že mám i svůj vlastní web... Kouknětě;o)
http://www.bobiskovy.estranky.cz


Dlouhozobka zimolezová    Novákova 15, 520 02 Ostrava
Dlouhozobka zimolezová je menší motýl z čeledi lišajovitých. Má krásná průsvitná křídla s červenohnědým lemem. Vzhledem k rychlosti, jakou dokáže mávat svými křídly může připomínat kolibříka. Chcete se dozvědět více informací o tomto velice zajímavém motýlu? Navštivte tento web.
http://dlouhozobkazimolezova.weebly.com/


Dril černolící    Novákova 15, 520 02 Ostrava
Dril černolící nebo-li Mandrillus leucophaeus. Spousty zajímavostí o tomto primátovi zde na webových stránkách.
http://drilcernolici.weebly.com/


Frankolín žlutohrdlý    Novákova 15, 520 02 Ostrava
Frankolín žlutokrký či žlutohrdlý je pták z čeledi bažantovitých, řádu hrabavých. Více informací o něm najdete zde na webu.
http://frankolinzlutohrdly.weebly.com/


Hoacin chocholatý    Novákova 15, 520 02 Ostrava
Hoacin chocholatý je pták žijící v povodí Amazonky a Orinoka. Je to opravdu zajímavý druh ptáka, který má jedno specifiko. Dost zapáchá. Proč tomu tak je, si můžete přečíst na těchto stránkách.
http://hoacinchocholaty.weebly.com/


Ježovka diadémová    Novákova 15, 520 02 Ostrava
Webové stránky, kde najdete zajímavé informace o jednom speciálním druhu ježovky – Ježovce diadémové (též užíván název Štětinatá). Kde se vyskytuje, jak vůbec vypadá a jaký je její sexuální život? Tyto a další informace zde na webu.
http://jezovkadiademova.weebly.com/


Kakadu arový    Novákova 15, 520 02 Ostrava
Víte o tom, že Kakadu arový má tak silný zobák, že mu pomáhá rozlousknout i ořechy, které jsou jiným druhům papoušků nepřístupné? To a mnohem více zajímavých informací o tomto druhu papouška zde na webu.
http://kakaduarovy.weebly.com/


Klaun obojkový    Novákova 15, 520 02 Ostrava
Klaun obojkový obývá vody Indického a Tichého oceánu, kde žije na korálových útesech v symbióze se sasankami. Dorůstá délky přibližně 10 centimetrů. Ostatní informace o této zajímavé rybce zde na stránkách.
http://klaunobojkovy.weebly.com/


Last Minute
celkem 34 odkazů v této kategorii

stránka  1  2  3  4   další »
NAJEDNOU.CZ 2007-10 © Všechna práva vyhrazena. Vytvořilo grafické studio SYNAPSE5.COM
o portálu reklama pravidla pro zápis do katalogu typy firemních zápisů chcete zvýšit svou návštěvnost? jak přidat firmu CZIN.eu