nastavit
jako homepage
přidat
do oblíbených
nápověda přidat ZDARMA
odkaz do katalogu
dnes je čtvrtek 22. února 2018, svátek má Petr, zítra Svatopluk
banan webhosting
CHCETE ZVÝŠIT NÁVŠTĚVNOST VAŠICH STRÁNEK?
    PRAKTICKÉ INFORMACE NAJEDNOU: Jízdní řády Telefoní seznam Humor.cz Kina, divadla, kluby i-Kultura.cz Xchat.cz Tvorba www stránek Videlijsmese.cz
    ONLINE RADIO: Evropa 2 Rock Zone Hip Hop Vibes Radio FAJN Rádio ČRO 1 Radiožurnál Rádio HELAX Impuls KISS Hády Rádio 1 ČRo 4 - Radio Wave

Zábava » Cestopisy
reklama

Benátky v Itálii    Ke Kateřinkám 1447, 14900 Praha
Základní informace, čtvrti v Benátkách, zajímavá místa - Piazza San Marco, Bazilika sv. Marka, Dóžecí palác, Canal Grande, sbírka Peggy Guggenheimové a Galerie Dell’accademia. Okolí Benátek – Murano, Burano, Torcello a informace o Itálii.
http://www.benatky.biz/


Biebrzanský národní park – Polsko    Novákova 15, 520 02 Ostrava
Největší bažinatá oblast v Evropě se nachází v Biebrzanském národním parku v Polsku. Pokud by jste chtěli navštívit tento park, tak vám doporučujeme podívat se na naše webové stránky, kde se dozvíte další informace o tomto nádherném a člověkem nedotčeném místě.
http://biebrzansky.sweb.cz/


Cesty daleké i blízké    ČR
Server o cestování. Praktické informace, inspirace a tipy na cestu, odkazy na zajímavé stránky, mnoho fotografií z mnoha zemí celého světa.
http://cestuji.info/


Diskuse na dovolenou - JakTamJe.cz    Preissové 10 Karviná 6 73506
Diskuzní fóra o oblíbených turistickch destinacích - Egypt, Řecko, Dubaj, Turecko, Tunisko a dalších. Zapojte se také do diskuze o vašem oblíbeném místě a zeptejte se na cokoli.
http://www.jaktamje.cz


Dovolená - tipy    Rytířská 15, 110 00, Praha 1
Přehled tipů na dovolenou pro všechny, kdo váhají, kam se vydat na letošní dovolenou.
http://www.tipy-na-dovolenou.cz


Finský národní park Repovesi    Novákova 15, 520 02 Ostrava
Národní park Repovesi patří mezi nejnavštěvovanější parky Finska. Pro veřejnost byl otevřen roku 2003 a od té doby je mezi turisty velice vyhledávaný. Je zde možnost nejrůznějších volnočasových aktivit od sbíraní plodů až po chození na sněžnicích. Navštivte naše webové stránky, kde se dozvíte další
http://narodniparkrepovesi.weebly.com/


Chráněná oblast Lierne    Novákova 15, 520 02 Ostrava
Norský národní park Lierne se může pochlubit nádhernou krajinou, kde je spousta říčních systému, které ústí do Baltského a Norského moře. V parku se vyskytují nejrůznější druhy fauny a flory, přizpůsobené zdejším podmínkám. Další informace naleznete na našem webu.
http://narodnipark-lierne.weebly.com/


Michalangello    Praha
Stránky o cestování, fotogalerie z českých měst, evropských měst i z celého světa. Praha, Česká republika, Slovensko, Evropa, Svět - Brazílie, Egypt, Tunisko, aj.
http://www.iweb.ehm.cz


Narewský národní park    Novákova 15, 520 02 Ostrava
Podél řeky Narew na severovýchodě Polska se rozkládá Narewský národní park. Jsou v něm vybudovány lávky pro turisty, po kterých se lidé dostanou suchou nohou až doprostřed bažinaté krajiny. Pokud by jste chtěli tento park navštívit, tak na našich webových stránkách se o něm dozvíte více informací.
http://narewsky-park.weebly.com/


Národní park Dartmoor    Novákova 15, 520 02 Ostrava
Při návštěvě Dartmoorského parku mohou turisté obdivovat nejen jeho nádherně drsnou krajinu, ale v parku je k vidění také nespočet historických památek a nalezišť. Archeologický průzkum těchto nalezišť našel důkazy, že oblast Dartmoorského parku byla osidlována již před více než 5000 lety.
http://dartmoorsky-narodnipark.weebly.com/


Last Minute
celkem 17 odkazů v této kategorii

stránka  1  2   další »
NAJEDNOU.CZ 2007-10 © Všechna práva vyhrazena. Vytvořilo grafické studio SYNAPSE5.COM
o portálu reklama pravidla pro zápis do katalogu typy firemních zápisů chcete zvýšit svou návštěvnost? jak přidat firmu CZIN.eu