nastavit
jako homepage
přidat
do oblíbených
nápověda přidat ZDARMA
odkaz do katalogu
dnes je čtvrtek 22. února 2018, svátek má Petr, zítra Svatopluk
banan webhosting
CHCETE ZVÝŠIT NÁVŠTĚVNOST VAŠICH STRÁNEK?
    PRAKTICKÉ INFORMACE NAJEDNOU: Jízdní řády Telefoní seznam Humor.cz Kina, divadla, kluby i-Kultura.cz Xchat.cz Tvorba www stránek Videlijsmese.cz
    ONLINE RADIO: Evropa 2 Rock Zone Hip Hop Vibes Radio FAJN Rádio ČRO 1 Radiožurnál Rádio HELAX Impuls KISS Hády Rádio 1 ČRo 4 - Radio Wave

Služby » Ekologické
reklama

Agroprogres Servis s.r.o.    Družstevní 276 789 72 Dubicko
Jsme zemědělská společnost, která se zabývá zejména pěstováním zemědělských plodin a jejich sklizní. Rovněž se zabýváme agrárními stroji,jejich údržbou a nákupem. V případě že sháníte spolehlivé dodavatele potravin, neváhejte se ozvat. Za dobu naší existence jsme navázali spolupráci s řadou partnerů
http://agroprogres-servis.cz/


Dotace pro lesy    Křepice 247, 691 65, okres Břeclav
Komplexní dotační poradenství pro lesy a lesní hospodářství. Zprostředkování dotací na lesnickou techniku, lesní cesty, úpravu obecní zeleně, vybudování nového mokřadu a další. Zprostředkovatelská a poradenská činnost v oborech lesnictví, ochrany přírody a životním prostředí.
http://www.dotaceprolesy.cz


Ekologické wc, mobilní wc, chemické wc    Kouřimská 18, Praha 3
Dodáváme mobilní wc, ekologické wc, chemické wc, které pracují na principu uzavřeného okruhu, nepotřebují přípojku vody, kanalizace ani elektřiny. Chemické wc, mobilní wc, ekologické wc jsou vhodné pro chataře, stavbu, obce i pro tělesně postižené.
http://www.provapo.eu


ENVI-PUR, s.r.o.    Wilsonova 420, 392 01 Soběslav
Prodáváme biologické čističky, domovní a kontejnerové čistírny odpadních vod Bio Cleaner, úpravny pitné i průmyslové vody a jejich komponenty. Dodáme nádrže, aerační systémy, čerpací stanice, uzavírací a regulační prvky, průmyslovou vzduchotechniku.
http://www.envi-pur.cz


Kovošrot, výkup barevných kovů    Nádražní 598, 664 84 Zastávka u Brna
Společnost Barko zajišťuje výkup barevných kovů, výkup železa, výkup autobaterií, likvidace autovraků a kovošrot. Vykupujeme druhotné suroviny jako NiCd baterie, elektromotory, kabely, něď, hliník, mosaz a další železné šroty.
http://www.druhotnesuroviny.cz/


Met Trade s.r.o. - výkup a recyklace použitých katalyzátorů    Met Trade s. r. o., Průčelní 18, Praha 4, 141 00
Společnost Met Trade s.r.o. vykupuje a recykluje použité katalyzátory, drahé kovy, mobdylen a titan. Výkup katalyzátorů se provádí po telefonické domluvě přímo u zákazníka. Za výkup společnost Met Trade s.r.o. platí v hotovosti při odběru.
http://mettrade.cz/


Odpady Olomouc    Hnojice 44
Svoz a likvidace gastroodpadu,rostlinných olejů a nebezpečných odpadů.Opravy sklolaminátu.Demolice staveb.Doprava vozidly do 3,5 t.Vedení evidence o nakládání s odpadem.Svoz a likvidace produktů živočišného původu 3.kategorie.
http://www.odpadymorava.cz


Poradenství v podnikové ekologii - Ing. Jan Gerstenberger    Lomená 66, 25070 Panenské Břežany
Poradenství v podnikové ekologii: bezpečnostní listy, nařízení REACH a CLP, nakládání s chemickými látkami, nakládání s odpady a odpadními vodami, ochrana ovzduší, hlášení ISPOP, ekologická újma, obaly a značení obalů. Úvodní konzultace a audit ZDARMA.
http://www.poradenstvi-podnikova-ekologie.cz


Rizikové kácení stromů a ošetření stromů    Běchorská 1124, Praha 9, 193 00, Horní Počernice
Komplexní péče o stromy: ošetřování stromů a rizikové kácení stromů. Práce provádíme horolezeckou technikou. Certifikát evropského stromolezce. Pravidelné školení a pojištění proti škodám.
http://www.kacenistromu.com


TRIGER s.r.o. - ekologické prostředky    Dolní Roveň 288, Dolní Roveň 533 71
Prodej ekologických prostředků, produktů zabraňujících úniku ropných látek do půdy a vody jako jsou havarijní soupravy a sorbenty.
http://www.triger.cz


Last Minute
celkem 11 odkazů v této kategorii

stránka  1  2   další »
NAJEDNOU.CZ 2007-10 © Všechna práva vyhrazena. Vytvořilo grafické studio SYNAPSE5.COM
o portálu reklama pravidla pro zápis do katalogu typy firemních zápisů chcete zvýšit svou návštěvnost? jak přidat firmu CZIN.eu