nastavit
jako homepage
přidat
do oblíbených
nápověda přidat ZDARMA
odkaz do katalogu
dnes je čtvrtek 22. února 2018, svátek má Petr, zítra Svatopluk
banan webhosting
CHCETE ZVÝŠIT NÁVŠTĚVNOST VAŠICH STRÁNEK?
    PRAKTICKÉ INFORMACE NAJEDNOU: Jízdní řády Telefoní seznam Humor.cz Kina, divadla, kluby i-Kultura.cz Xchat.cz Tvorba www stránek Videlijsmese.cz
    ONLINE RADIO: Evropa 2 Rock Zone Hip Hop Vibes Radio FAJN Rádio ČRO 1 Radiožurnál Rádio HELAX Impuls KISS Hády Rádio 1 ČRo 4 - Radio Wave

Služby » Astrologie a numerologie
reklama

Andělské karty    Těsnohlídkova 8, 613 00, Brno
Andělské karty online – nabízíme výklady s andělskými kartami. Naše výklady Vám přinesou potřebnou inspiraci i důležité poselství pro každý den. Na našem portálu eTarot.cz naleznete také měsíční horoskopy, znamení zvěrokruhu, numerologii a další informace z oblasti esoteriky.
http://andelskekarty.etarot.cz/


Horoskop na míru    Sportovní 146, 289 12 Třebestovice
Vytvoříme Vám horoskop ušitý na míru, spočítáme Vám Vaše BMI, vytvoříme Vám biorytmus. S námi můžete řešit cokoliv. Hodíme se k sobě ?? Spočítáme to.
http://www.horoskopnamiru.cz/


Horoskopy lásky    Vlkova 5, 13000 Praha 3
Horoskopy od astrologa na objednávku i zdarma. Partnerské horoskopy lásky, osobní horoskopy, numerologie, láska dle barvy očí, týdenní horoskop a láskoměr.
http://www.horoskopy-lasky.cz/


horoskopy na každý deň horoskop na celý týždeň    SR
Aktuálne horoskopy na každý deň! Horoskop na celý týždeň. Horoskopy na horoskopy.pozri.sk. Charakteristika všetkých znamení.
http://horoskopy.pozri.sk


Květinové posezení - Žaneta Čadová, výklad karet-astrologie    Josefa Ressla 2278, 530 02 Pardubice - Zelené Předměstí
Nabízím výklad tarotových karet a tvorbu horoskopů v příjemném prostředí Květinového posezení v Pardubicích. Najít životní cestu Vám pomůže partnerský horoskop, osobní horoskop, horoskop lásky, nativní horoskop, dětský horoskop či solární horoskop.
http://www.kvetinoveposezeni.cz


Magie,výkad karet Brno    Brno-město,602 00
Výklad karet osobně,emailem,telefonem Znáte mě z medií -TV.Prima,EZO.TV a jsem tady pro Vás. Na Vaše otázky odpovím telefonem,emailem i osobním výkladem karet v Brně.Mohu Vám nabídnout,jak zvládat obtížné životní situace a osobní problémy spojené se vztahy,prací či zdravotním stavem,alternativní r
http://vykladkaret-morava.webnode.cz/


Mandaly nejenom k vybarvení    Praha
Stránky pro všechny, kteří mají rádi mandaly, jejich kreslení a vybarvování. Citáty slavných a jiná témata k zamyšlení a k relaxaci.
http://www.mandaly-k-vybarveni.cz


Last Minute
celkem 7 odkazů v této kategorii

stránka  1  
NAJEDNOU.CZ 2007-10 © Všechna práva vyhrazena. Vytvořilo grafické studio SYNAPSE5.COM
o portálu reklama pravidla pro zápis do katalogu typy firemních zápisů chcete zvýšit svou návštěvnost? jak přidat firmu CZIN.eu