nastavit
jako homepage
přidat
do oblíbených
nápověda přidat ZDARMA
odkaz do katalogu
dnes je čtvrtek 22. února 2018, svátek má Petr, zítra Svatopluk
banan webhosting
CHCETE ZVÝŠIT NÁVŠTĚVNOST VAŠICH STRÁNEK?
    PRAKTICKÉ INFORMACE NAJEDNOU: Jízdní řády Telefoní seznam Humor.cz Kina, divadla, kluby i-Kultura.cz Xchat.cz Tvorba www stránek Videlijsmese.cz
    ONLINE RADIO: Evropa 2 Rock Zone Hip Hop Vibes Radio FAJN Rádio ČRO 1 Radiožurnál Rádio HELAX Impuls KISS Hády Rádio 1 ČRo 4 - Radio Wave

Řemesla » Instalatérství a topenářství
reklama

EG Energie a.s.    Praha 8 - Ústecká 27
Dodáváme extra lehký topný olej na vytápění, pohonné hmoty, neveřejné čerpací stanice na klíč, plastové a ocelové skladovací kontejnery na PHM a mobilní teplovzdušné agregáty na topný olej. Zajišťujeme i dodávky tepla.
http://www.egenergie.com


Havarijní servis MATE    Křivá 5, 130 00, Praha 3
Provádíme čištění kanalizace strojní i tlakovou vodou, revize kamerou, trasování. Instalatéři, plynaři, topenáři, elektrikáři. Opravy, instalace a revize plynových spotřebičů. Montáže spotřebičů i na splátky. Havarijní servis nonstop 24 hodin.
http://www.servis-mate.cz


Hodinový manžel Brno    Brno
Hodinový manžel Brno - manuální práce ve vašem bytě, domě, kanceláři, zahradě. zednické práce, instalatérské práce, zahradní práce, montážnické práce. Pozáruční servis eurooken, výroba stolařských výrobků.
http://www.manzelnahodku.cz


Instalatér Brno - Aleš Urban    Sadová 563, 664 42 Modřice
Instalatér Brno - Aleš Urban | Hledáte šikovné instalatéry – topenáře? Praskla vám voda? Netopí topení? Zavolejte nám!
http://www.instalater-brno-topenar.cz/


Jan Járka - instalatér voda topení plyn    Ražická 115/3, Praha 4, 14300
Provádíme veškeré instalatérské práce v oblasti voda, topení a plyn. Rozvody vody, odpadů, topení a plynu včetně revize v rodiných domech a bytech. Dodávka na klíč dle projektové dokumentace a přání zákazníka. Montáže solárních kolektorů.
http://voda-topeni.eu


Jaroslav Palásek - instalatér Brno    J. Faimonové 2238/24, 628 00 Brno
Jmenuji se Jaroslav Palásek a provádím instalatérské práce v Brně a okolí. Pokud hledáte instalatérství nebo instalatéra, který Vám pomůže s rekonstrukcí koupelny a kompletní dodávkou vodoinstalatérských prací včetně dodání materiálu, jste na správném místě.
http://instalaterbrno.com/


Ondřej Trčka - Klimatizace    Ečerova 18, 635 00, Brno
Nabízím dodávku, montáž a servis klimatizačních zařízení. Provádíme montáže značek Toshiba, Daikin, LG, Carrier, Sinclair, Fujitsu, Mitsubishi a dalších. Zajišťujeme revize úniků kontrolovaných látek v systémech.
http://www.tron-klimatizace.cz


Podlahove kúrenie Top heating    Masarykovo náměstí 72, 753 01 Hranice
Podlahové kúrenie Top heating je nízkoteplotný úsporný systém určený pre moderné rodinné domy, úspora oproti bežným systémom až 20%.
http://www.podlahove-kurenie.sk


Podlahové topení bohemia    Vídeňská 405/1, 148 00 Praha 4 - Kunratice
Nabízíme komplexní dodávku vytápěcích systémů počínaje poradenstvím, projektem, profesionální instalací, technickými zprávami a kolaudací konče, odborné zkušenosti získané mnohaletou praxí a příjemný poměr ceny a kvality našich služeb.
http://www.podlahovetopeni-bohemia.cz


Teleskopické brány, vrata, Ptáček Petr    Klírova 1920/7, Praha 11 - Chodov, 14800
Montujeme teleskopické brány na dálkové ovládání. Části brány zajíždí do sebe a šetří až 40% místa, viz video. Dále nabízíme vjezdová vrata na automatický pohon, náhradní dálkové ovládání, závory, oplocení a ploty. Středočeský kraj.
http://www.teleskopicke-brany.cz


Last Minute
celkem 10 odkazů v této kategorii

stránka  1  
NAJEDNOU.CZ 2007-10 © Všechna práva vyhrazena. Vytvořilo grafické studio SYNAPSE5.COM
o portálu reklama pravidla pro zápis do katalogu typy firemních zápisů chcete zvýšit svou návštěvnost? jak přidat firmu CZIN.eu