nastavit
jako homepage
přidat
do oblíbených
nápověda přidat ZDARMA
odkaz do katalogu
dnes je čtvrtek 22. února 2018, svátek má Petr, zítra Svatopluk
banan webhosting
CHCETE ZVÝŠIT NÁVŠTĚVNOST VAŠICH STRÁNEK?
    PRAKTICKÉ INFORMACE NAJEDNOU: Jízdní řády Telefoní seznam Humor.cz Kina, divadla, kluby i-Kultura.cz Xchat.cz Tvorba www stránek Videlijsmese.cz
    ONLINE RADIO: Evropa 2 Rock Zone Hip Hop Vibes Radio FAJN Rádio ČRO 1 Radiožurnál Rádio HELAX Impuls KISS Hády Rádio 1 ČRo 4 - Radio Wave

Výroba » Stavebniny
reklama

Decplast    Místecká 286, 742 58 Příbor
Jsme specializovaným výrobcem prvotřídních energeticky úsporných oken. Naše Real okna jsou díky nadstandardním tepelně izolačním vlastnostem vhodná nejen do tradiční zástavby, ale i do nízkoenergetických a pasivních domů.
http://www.decplast.cz/


Lešení    Skalská 1, 142 00 Praha
Na těchto stránkách naleznete bližší informace o možnostech půjčení lešení (vč. pojízdných věží), stavebních výtahů GEDA a stavebních vrátků. Nabídka je doplněna prodejem lešenářských potřeb a bazarem použitého lešení a lešenářské techniky. Také si u nás můžete objednat shozy suti
http://www.pujcujeme-leseni.cz/leseni.html


Omítky, fasády, potěry, zateplení fasád, zateplování, zelená úsporám    Průmyslová 1841, Brandýs nad Labem 250 01
Baumit je přední výrobce stavebních materiálů zaměřený na zateplení, zateplení fasád, zateplování, fasády, omítky a potěry. V rámci programu zelená úsporám poskytujeme poradenství, jak získat dotace na zateplení a jak správně zateplit váš dům.
http://www.baumit.com/cz/main1/


PLASTIKOV, s.r.o.    Mlýnská 4905/72, 586 01Jihlava
Vyrábíme a montujeme plastová okna z 6 komor. profilů, vchodové dveře, garážová vrata, parapety, rolety, žaluzie, sítě. Specializujeme se na komplexní výměnu oken v panelových domech. Výrazné množstevní slevy. ISO 9001 na výrobu i montáž.
http://www.plastikov.cz


Protipožární dveře    Dělnická 13, 419 01 Duchcov
Webová prezentace firmy Požární uzávěry Zrůbecký s.r.o. Firma se specializuje na výrobu ocelových protipožárních plných, čepových, posuvných dveří a vrat.
http://www.pozarni-uzavery.cz/protipozarni_dvere.h


Přístřešky na auto a garáže, prodejní stánky    Na Drahách 24, 400 01 Ústí nad Labem
Dodáváme přístřešky na auto, montované garáže a prodejní stánky. Kompletní nabídka dřevostaveb – zahradní domky, pergoly, altány, domky na nářadí. Doprava a montáž, dodání 4 – 6 týdnů od objednání.
drevene-domky.cz


Thermoplast    Vídeňská 405/1, 148 00 Praha 4 - Kunratice
Thermoplast Česká republika se zaměřuje na vývoj, výzkum a výrobu komponentů pro podlahové topení. V našem sortimentu najdete zrcadlové fólie, revoluční stabilizační příchytku U80, potrubí Pex/Al/Pex 16x2, natloukací příchytku, speciální funkční hmoždinku a mnoho dalších výrobků.
http://www.thermoplast.cz


Thermoplast slovakia    Masarykovo náměstí 72, 753 01 Hranice
Thermoplast Slovakia sa zaoberá vlastnou a zákazkovou výrobou produktov z plastových hmôt pre podlahové kúrenie, vykurovanie, rozvody kúrenia a vykurovania.
http://www.thermoplast.sk


Top heating    Holická 31/9, 772 00 Olomouc
Top heating - jedinečný systém teplovodního podlahového topení, díky kterému můžete ušetřit ročně tisíce korun v nákladech na vytápění.
http://www.topheating.cz


Last Minute
celkem 9 odkazů v této kategorii

stránka  1  
NAJEDNOU.CZ 2007-10 © Všechna práva vyhrazena. Vytvořilo grafické studio SYNAPSE5.COM
o portálu reklama pravidla pro zápis do katalogu typy firemních zápisů chcete zvýšit svou návštěvnost? jak přidat firmu CZIN.eu