nastavit
jako homepage
přidat
do oblíbených
nápověda přidat ZDARMA
odkaz do katalogu
dnes je čtvrtek 22. února 2018, svátek má Petr, zítra Svatopluk
banan webhosting
CHCETE ZVÝŠIT NÁVŠTĚVNOST VAŠICH STRÁNEK?
    PRAKTICKÉ INFORMACE NAJEDNOU: Jízdní řády Telefoní seznam Humor.cz Kina, divadla, kluby i-Kultura.cz Xchat.cz Tvorba www stránek Videlijsmese.cz
    ONLINE RADIO: Evropa 2 Rock Zone Hip Hop Vibes Radio FAJN Rádio ČRO 1 Radiožurnál Rádio HELAX Impuls KISS Hády Rádio 1 ČRo 4 - Radio Wave

Kultura » Kulturní přehledy
reklama

Akce v Mladé Boleslavi    Michalovice 72, Mladá Boleslav 293 01
Akce v Mladé Boleslavi je kulturní a společenský portál města Mladá Boleslav. Aktuální informace ze společnosti a kultury města Mladá Boleslav a okolí.
http://www.akcevmladeboleslavi.cz/


i-Kultura.cz    Břeclav
Informační kulturní server - reportáže, recenze CD & DVD, divadlo, film & TV, literatura, profily umělců, interview, názory a společnost.
http://www.i-kultura.cz


Katalog JooK.cz - kultura a umění    adresa 10, 10000 Praha
Katalog odkazů - kultura a umění. Najdete zde divadla, památky, festivaly, umělce, agentury, školy a kurzy, výstavy, galerie, muzea, kulturní přehledy...
http://katalog.jook.cz


Nepropasni.cz    ČR
Kulturní přehled pro Českou republiku - Akce, programy, přehledy, koncerty, divadlo, výstavy, festivaly, akce pro děti, sport a turistika.
http://www.nepropasni.cz/


Oblíbený.cz – Váš kulturní přehled    Brno Vinohrady
Databáze hudebních skupin, profily kapel, zpěváků, umělců. Přehled kulturních akcí. 700 online Tv stanic. Mp3 ke stažení zdarma, videoklipy ke stažení zdarma, mluvené slovo ke stažení zdarma, Midi soubory zdarma. Tisíce online radio stanic.
http://www.oblibeny.cz/


Podium se zastřešením    73532 Rychvald, Mírová 1608
Nabízíme pronájem pódií se zastřešením hliníkové konstrukce ke kulturním akcím, jako jsou: koncerty, festivaly, politické mítiky, módní přehlídky, na území celé Moravy. Dále nabízíme pivní stany, lavice, osvětlení, ozvučení.
http://


SEVERNÍ MORAVA    ČR
Kvalitní informační zdroj kulturních a společenských akcí v oblasti severní Moravy a Slezska, zpravodajství a předpověď počasí.
http://www.severni-morava.cz/


Žlutomodrý den Berry pro centrum Paraple    Bořice 100, 53862 Pardubice
Žlutomodrý den Berry pro Centrum Paraple se uskuteční 27. 6. 2009 v Křižanovicích u Chrudimi za účasti celebrit a významných sportovců.Centrum pomáhá lidem s poraněním míchy přizpůsobit se nové životní situaci,dosáhnout soběstačnosti a nezávislosti.
http://zlutomodryden.eberry.cz/


Last Minute
celkem 8 odkazů v této kategorii

stránka  1  
NAJEDNOU.CZ 2007-10 © Všechna práva vyhrazena. Vytvořilo grafické studio SYNAPSE5.COM
o portálu reklama pravidla pro zápis do katalogu typy firemních zápisů chcete zvýšit svou návštěvnost? jak přidat firmu CZIN.eu